Aktualności
Mikołajki
Wpisany przez Piotr Szczęch   
piątek, 04 grudnia 2020 18:22

Dzisiaj świętowaliśmy Mikołajki. W okresie pandemii obchody tego sympatycznego święta przeniosły się do sieci na lekcje zdalne – gdzie naprawdę odświętnie ubrani obdarowywaliśmy się nawzajem pozytywną energią. Niektórzy mieli możliwość spotkania Mikołaja, który w tym dniu odwiedził naszą szkołę.

FOTOGALERIA

 
Ekolekcja
Wpisany przez Piotr Szczęch   
piątek, 04 grudnia 2020 17:03

Szanowni Państwo, w związku z tym, że nie możemy spotkać się osobiście z uczniami w Państwa szkole, aby przeprowadzić edukację ekologiczną w formie warsztatów, postanowiliśmy przygotować dla uczniów ekolekcję o prawidłowym postępowaniu z odpadami w wersji multimedialnej wraz z ankietą w formie QUIZU*. Liczymy, że przekazany materiał będzie dla dzieci i młodzieży ciekawą formą edukacji – wystarczy kliknąć na link do FILMU, a po obejrzeniu, bez problemu będzie można odpowiedzieć na kilka pytań z ankiety w formie QUIZU. Film opracowany jest na podstawie funkcjonującego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, obejmuje m.in.:

Więcej…
 
Razem na Święta
Wpisany przez Piotr Szczęch   
środa, 02 grudnia 2020 21:35

Nasza szkoła bierze udział w kolejnej edycji MEN „Razem na Święta”. Celem akcji jest niesienie pomocy innym, budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

 
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 25 listopada 2020 13:40

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień to święto, które obchodzimy 21 listopada. W tym roku dzień ten wypadał w sobotę, ale pomimo tego i w dalszym ciągu prowadzonej nauki zdalnej Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił umilić ten dzień wszystkim Przedszkolakom i uczniom przebywającym w szkole. „Słonecznymi” niespodziankami obdarowane zostały wszystkie dzieci. Każdy, kto tylko chciał mógł podzielić się dobrym słowem i obdarować nim innych, korzystając ze specjalnie wykonanej na tę okazję tablicy z karteczkami i „słonecznej foto-budki”.

ZAKRĘĆ KOŁEM

 

 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
Wpisany przez Katarzyna Burek   
sobota, 21 listopada 2020 18:48

Zespół Szkół w Wierzawicach razem z UNICEF świętuje Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. To szczególny dzień, w którym oczy wszystkich skierowane są na dzieci i ich prawa.
20 listopada dzieci, młodzież, a także dorośli jednoczą się w działaniu i podejmują inicjatywy, których celem jest okazanie solidarności z najmłodszymi na świecie, których prawa nie są respektowane, to również wspaniała okazja, aby przypomnieć wszystkim, czym są prawa dziecka i zwrócić uwagę społeczeństwa na trudną sytuację dzieci w różnych zakątkach świata, gdzie -prawa są drastycznie łamane, bądź nie są przestrzegane.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 73