Aktualności
Gminna Debata
Wpisany przez Joanna Czop   
niedziela, 06 października 2019 11:25

3 października 2019r. uczennice klas 8a i 7b: Martyna Tabin, Oliwia Pustelny, Julia Świąder, Aleksandra Świader, Zuzanna Kniaziewicz, Zuzanna Niemczyk wraz z opiekunami panią Katarzyną Burek i Joanną Czop reprezentowały naszą szkołę podczas Gminnej Debaty "Porozmawiajmy o oświacie" zorganizowanej przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Giedlarowej.
Zaproszenie na debatę skierowane zostało do wszystkich szkół z terenu Gminy Leżajsk. Każda placówka przygotowała prezentację swoich najważniejszych działań i osiągnięć.

Więcej…
 
Bezpieczna droga do szkoły
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
piątek, 04 października 2019 07:17

Spotkanie z policjantem w kl. I - III - Bezpieczna droga do szkoły

10 września 2019 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w spotkaniu  z funkcjonariuszami policji. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”. Prowadzący spotkanie zwracał uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania, przypominał zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać.

Więcej…
 
"Muzyka łączy pokolenia"
Wpisany przez Joanna Czop   
wtorek, 01 października 2019 14:01

6 września 2019 roku naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Szkoły Muzycznej "Maestro". Podczas trwającego 45 minut programu artystycznego zaprezentowali zebranym w sali gimnastycznej uczniom klas I - VIII różne instrumenty muzyczne, omówili ich budowę i możliwości, zademonstrowali brzmienie solo i w zespole. Chętni uczniowie i nauczycieli mogli sprawdzić swoje umiejętności gry na gitarze klasycznej i elektrycznej oraz perkusji. Najodważniejsi mogli nawet zaśpiewać znane przeboje w chórku towarzyszącym wokalistce.

Więcej…
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wpisany przez Joanna Czop   
poniedziałek, 30 września 2019 20:21

26 września 2019r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkól. Do rywalizacji o stanowisko przewodniczącego SU zgłosiło się dziewięcioro uczniów z klas VI – VIII. Wybory przebiegły sprawnie, w spokojnej atmosferze, zgodnie z regulaminem, nad przestrzeganiem którego czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Aleksandra Świąder, Julia Świąder, Julia Łania, Oliwia Piziak.

Więcej…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Katarzyna Burek   
poniedziałek, 09 września 2019 20:00

Wrzesień, to czas powrotu uczniów do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. 2 września wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Wierzawicach z uśmiechem na twarzach stawili się na uroczystej mszy świętej, która zainaugurowała rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Oprócz uczniów klas I-VIII, grona pedagogicznego,  dyrekcji szkoły obecni byli także licznie zgromadzeni rodzice. Po przejściu na salę gimnastyczną,  uroczystym wprowadzeniu Sztandaru szkoły i odśpiewaniu „ Mazurka Dąbrowskiego”, Pan Dyrektor – Adam Wylaź powitał wszystkich serdecznie. Szczególne słowa skierował do dzieci klas najmłodszych – Ia, Ib i Ic, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszej szkoły oraz ich rodziców.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 73