Aktualności
Mikołajki
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 11 grudnia 2019 15:46

6 grudnia odwiedził nas długo wyczekiwany przez wszystkich gość – Święty Mikołaj. Dla wielu uczniów, to jeden z najpiękniejszych dni w ciągu całego roku. W asyście swoich pomocnic Mikołaj obdarowywał prezentami i słodkościami uczniów poszczególnych klas.
Z racji „Mikołajowego” święta odbył się także międzyklasowy  finał rozgrywek w piłkę siatkową, którego zwycięzcami okazali się chłopcy z klasy 8a. Zwycięzcom gratulujemy, a Samorządowi Uczniowskiemu, jego opiekunom i nauczycielom wychowania fizycznego dziękujemy za przygotowanie tego święta.

Więcej zdjęć

 
Wojewódzki konkurs plastyczny
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
wtorek, 03 grudnia 2019 18:30

„Policjant na straży praw człowieka” to konkurs plastyczny zainicjowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie w ramach projektu „Mała Sztuka- Wielkie Sprawy”.
Głównym celem przedsięwzięcia było edukowanie i popularyzacja wiedzy wśród uczniów na temat praw człowieka oraz świadomości na temat zadań wykonywanych przez Policję.
Podsumowanie tego konkursu i wręczenie nagród  miało miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Tam też 3 grudnia 2019r. otwarto wystawę, na której można podziwiać piękne prace młodych artystów.
Wśród nagrodzonych finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Oliwia Piziak.

 
Zabawa andrzejkowa
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 00:00

28 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa podczas której uczniowie szaleli do hitów puszczanych przez szkolnego DJ-a. Ulubiona muzyka uczniów sprawiła, że wszyscy poczuli niezwykłą atmosferę i dobrze się bawili.

Więcej zdjęć

 
Wycieczka do Muzeum Lizaka w Jaśle
Wpisany przez Stanisława Maluszczak   
poniedziałek, 25 listopada 2019 09:53

Dnia 20 listopada 2019 roku dzieci klas 0-Ib uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Lizaka w Jaśle. Tam poznały urządzenia i dowiedziały się, jak robi się i wytwarza lizaki. Miały możliwość zapoznania się z aromatami oraz degustacji różnego rodzaju cukrów, które są wykorzystywane do produkcji słodyczy. Najwięcej radości sprawiło wszystkim, własnoręczne wykonanie lizaka. Na koniec wycieczki zagościliśmy w pizzerii, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach tworzenia własnej pizzy. Uczniowie mogli z gotowego ciasta i składników tworzyć własne kompozycje, a następnie spróbować swoich wyrobów.

Więcej…
 
Święto Niepodległości w naszej szkole
Wpisany przez Marzena Suszyło   
środa, 13 listopada 2019 22:47

9 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 11.11 w ramach ogólnopolskiej akcji ''Szkoła do hymnu'' został uroczyście odśpiewany ''Mazurek Dąbrowskiego''. W ten sposób oddano hołd naszej Ojczyźnie i jej bohaterom.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 73