Aktualności
Dyskoteka Walentynkowa
Wpisany przez Katarzyna Burek   
wtorek, 18 lutego 2020 14:18

Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił uczcić dzień 14 lutego – Walentynki i z tej okazji zorganizował dyskotekę walentynkową dla klas IV-VIII.
Oprócz tańców i słuchania dobrej muzyki uczniowie mogli wziąć udział w konkurencjach dla par i nie tylko. W trakcie trwania zabawy nasze „walentynkowe listonoszki” rozdały kartki z życzeniami, zbierane wcześniej do „walentynkowej skrzynki”.
Frekwencja dopisała, a wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie.

Fotogaleria

 
Konkurs plastyczny
Wpisany przez Bożena Szczepanik   
wtorek, 28 stycznia 2020 13:15

Przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny na ozdobę świąteczną. Jak co roku pomysłów na zrobienie ozdób nie brakowało, za każdym razem coraz nowsze techniki i coraz piękniejsze wykonania. Za najlepsze z nich uczniowie otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Komitet Rodzicielski. Część prac konkursowych uczniowie przekazali na świąteczny kiermasz charytatywny.

Prace konkursowe

 
FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK
Wpisany przez Ewelina Wiatrowicz   
sobota, 11 stycznia 2020 11:09

Dnia 10.01.2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek, mający na celu kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd. Wzięły w nim udział uczennice naszej szkoły zajmując czołowe miejsca:
Katarzyna Czop – I miejsce
Julia Kulpa – II miejsce
Gabriela Dąbek i Magdalena Duda – III miejsce
Wokalistkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Szkolny wyjazd na narty
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 stycznia 2020 19:02

W dniach 7-8 stycznia 31 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym wyjeździe na narty do Puław Górnych. Zajęcia w ośrodku sportów zimowych Kiczera Ski trwały 2 dni, w pierwszym dniu część uczniów uczyło się podstaw narciarstwa na „oślej łączce”, a ci którzy już wcześniej jeździli na nartach mogli odświeżyć swoje umiejętności.

Więcej…
 
Opłatek szkolny
Wpisany przez Elżbieta Burek   
piątek, 10 stycznia 2020 09:00

20 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół w Wierzawicach odbył się dla całej społeczności szkolnej opłatek. Uroczystość rozpoczęła się programem słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów klasy 7b pod opieką p. Joanny Czop, p. Elżbiety Burek, p. Marka Gołębia i ks. Adriana. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.

Fotogaleria

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 73