Aktualności
Dzień Kobiet
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 marca 2020 21:38

9 marca 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. I tym razem nasi panowie nie zawiedli. Przygotowali krótki występ artystyczny, będący ukłonem w stronę wszystkich pań. Koledzy z klas 5b, 6b i 8b dumnie recytowali wiersze dla kobiet. Występom towarzyszyły utwory wykonane przez szkolny chór oraz koleżankę Kasię z klasy 6c.
Miłym akcentem tego dnia były życzenia dla naszych pań i słodycze, wręczone przez chłopców wszystkim obecnym na akademii.
Sto lat wszystkim paniom!

Więcej…
 
Konkurs Biblijny
Wpisany przez Elżbieta Burek   
poniedziałek, 09 marca 2020 13:49

Dnia 3 marca 2020 roku w Zespole Szkół w Wierzawicach odbył się etap dekanalny Konkursu Biblijnego pod hasłem: ,,Eucharystia daje życie" dla uczniów szkół podstawowych. Do testu przystąpiło 30 uczniów. Do finału przeszło trzech uczniów z Leżajska. Konkurs zakończył się wręczeniem nagród i wspólnym zdjęciem.

Fotogaleria

 
Wyjazd na narty
Wpisany przez Adam Kniaziewicz   
wtorek, 25 lutego 2020 16:32

Uczniowie naszej szkoły po raz  drugi w tym roku wyjechali na narty do Puław na stok Kiczery.
12 lutego wczesnym rankiem gdy wyruszaliśmy na narty, aura w Wierzawicach nie była sprzyjająca. Natomiast Kiczera powitała nas pięknym słońcem i prawie bezwietrznym porankiem. Warunki na stoku były bardzo dobre więc i zajęcia dawały uczniom dużo zadowolenia i przyjemności z jazdy na nartach. Szkoda tylko, że było to tylko jednodniowy wyjazd. Wszyscy uczestnicy już zadeklarowali chęć wyjazdów w przyszłym sezonie.

Więcej…
 
Wykład na temat Żołnierzy Wyklętych
Wpisany przez Adam Kniaziewicz   
wtorek, 25 lutego 2020 16:22

Dnia 5 lutego uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w wykładzie na temat Żołnierzy Wyklętych. Prelegentem był pan Maciej Rędziniak, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej - oddział w Rzeszowie. Na początek wystąpienia przybliżył młodzieży zadania IPN. W dalszej części wykładu bardzo ciekawie opowiadał o żołnierzach wyklętych, o ich losach, cierpieniu i śmierci złożonej na ołtarzu miłości do Ojczyzny.
Wykład został zorganizowany przez p. Halinę Sobuś i p. Adama Kniaziewicza.

Więcej…
 
Flamenco Kwartet
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 lutego 2020 00:00

W dniu 18.02.2020 r. odbyły się programy muzyczne Zespołu Flamenco Kwartet:
- dla klas 0-4 "Cygańska Księżniczka" - bajka hiszpańska
- dla klas 5-8 "Muzyczna podróż do Andaluzji"

Fotogaleria

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 73