Aktualności
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 25 listopada 2020 13:40

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień to święto, które obchodzimy 21 listopada. W tym roku dzień ten wypadał w sobotę, ale pomimo tego i w dalszym ciągu prowadzonej nauki zdalnej Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił umilić ten dzień wszystkim Przedszkolakom i uczniom przebywającym w szkole. „Słonecznymi” niespodziankami obdarowane zostały wszystkie dzieci. Każdy, kto tylko chciał mógł podzielić się dobrym słowem i obdarować nim innych, korzystając ze specjalnie wykonanej na tę okazję tablicy z karteczkami i „słonecznej foto-budki”.

ZAKRĘĆ KOŁEM

 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
Wpisany przez Katarzyna Burek   
sobota, 21 listopada 2020 18:48

Zespół Szkół w Wierzawicach razem z UNICEF świętuje Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. To szczególny dzień, w którym oczy wszystkich skierowane są na dzieci i ich prawa.
20 listopada dzieci, młodzież, a także dorośli jednoczą się w działaniu i podejmują inicjatywy, których celem jest okazanie solidarności z najmłodszymi na świecie, których prawa nie są respektowane, to również wspaniała okazja, aby przypomnieć wszystkim, czym są prawa dziecka i zwrócić uwagę społeczeństwa na trudną sytuację dzieci w różnych zakątkach świata, gdzie -prawa są drastycznie łamane, bądź nie są przestrzegane.

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości
Wpisany przez Katarzyna Burek   
piątek, 13 listopada 2020 11:40

W tym roku obchodziliśmy  102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał suwerenność.
Ze względu na trwającą pandemię  COVID 19, związane z tym ograniczenia i prowadzoną aktualnie naukę zdalną nasi uczniowie  włączyli się do świętowania tego ważnego wydarzenia we własnych domach. Podczas lekcji on- line poznawali historię tamtego okresu, wzbogacili i utrwalili wiadomości o symbolach narodowych, sławnych Polakach i współczesnej Polsce, a na koniec wykonali prace plastyczne związane z tym tematem.

Więcej…
 
Pasowanie na ucznia
Wpisany przez Potaczała Karolina   
piątek, 13 listopada 2020 10:44

W dniu 29 października odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści z niecierpliwością czekali na to ważne wydarzenie, i chociaż bez udziału rodziców, to pięknie przedstawiły przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny. Uczniowie klas Ia oraz Ib z dumą przyjęli pasowanie z rąk Pana Dyrektora i cieszą się, że stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

FOTOGALERIA

 

Samorząd Zespołu Szkół
w Wierzawicach
2020/2021

Przewodnicząca: Julia Łania kl. 8a

Zastępca: Szymon Dziedzic kl. 8b

Sekretarz: Oliwia Piziak kl. 8a

Skarbnik: Miłosz Gałdyś kl. 7a

 

Członkowie Samorządu:
Anna Daź kl. 7b,
Jakub Gęślak kl. 8b,
Aleksandra Helit kl. 6b,
Amelia Potaczała kl. 8b,
Aleksandra Niemczyk kl. 7b

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 71