Aktualności
14 LUTY – WALENTYNKI
Wpisany przez Katarzyna Burek   
niedziela, 14 lutego 2021 20:08

Miłość nie zna ograniczeń wiekowych, dlatego walentynki to ważne święto nie tylko dla osób dorosłych. Jest ono popularne również wśród dzieci.
Dla naszych najmłodszych uczniów klas I-III i przedszkola Samorząd Uczniowski zorganizował akcję:
„Weź ze sobą miłe słowo - na walentynki i podaj dalej”.
Każde dziecko mogło wyrazić sympatię do drugiej osoby, kolegi, koleżanki, nauczyciela  i podarować  miłe słowo, bo walentynki to nie tylko symbol miłości, ale też przyjaźni i relacji międzyludzkich.
W szkole działała także „klasowa” poczta Walentynowa.

FOTOGALERIA

 
Akcja Santander Bank
Wpisany przez Barbara Baj-Pękala   
czwartek, 04 lutego 2021 10:24

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią p. Czesławą Duda w listopadzie 2020 r. gościli przedstawicielkę Banku Santander p. Sabinę Lachowicz-Osada. Celem spotkania była zachęta dzieci do udziału w akcji dokarmiania ptaków. Bank przekazał klasie piękny, drewniany karmnik oraz 5kg karmy.

Więcej…
 
29 styczeń - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PUZZLI
Wpisany przez Katarzyna Burek   
środa, 27 stycznia 2021 22:51

Chyba każdy z nas wie, że układanie puzzli to świetna zabawa, która posiada wiele walorów edukacyjnych. Uczy przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu, ćwiczy cierpliwość i koncentrację na wykonywanym zadaniu, bo jeśli chce się zobaczyć, co wyjdzie po ułożeniu wszystkich kawałków – nie ma rady – trzeba się do tego przyłożyć. Puzzle ćwiczą spostrzegawczość, trenują pamięć, koncentrację uwagi i rozwijają manualnie. Doczekały się także swojego święta, a więc do dzieła, zachęcamy wszystkich do układania (zwłaszcza teraz, kiedy jesteśmy w domach) i do dzielenia się z nami swoimi pracami.

Poniżej mamy dla Was kilka cennych informacji na temat puzzli oraz kilka zadań do wykonania. Powodzenia.

Zadania

 

FOTOGALERIA

 
„Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”
Wpisany przez Katarzyna Burek   
poniedziałek, 18 stycznia 2021 17:53

W ramach przystąpienia naszej szkoły do Akcji UNICEF ogłosiliśmy szkolny konkurs plastyczny „Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”. Konkurs był doskonałym sposobem na przybliżenie naszym wychowankom sytuacji dzieci w krajach afrykańskich, objętych wojną. W trzech kategoriach wiekowych wykonane zostały łącznie 22 prace, obrazujące wizję lepszego świata dla dzieci zamieszkujących na terytorium Jemenu.

Więcej…
 
Życzenia świateczne
Wpisany przez Adam Kniaziewicz   
wtorek, 22 grudnia 2020 12:57

kliknij link

https://www.youtube.com/watch?v=uLdBxs1dj8U

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 73