Akcja Santander Bank
Wpisany przez Barbara Baj-Pękala   
czwartek, 04 lutego 2021 10:24

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią p. Czesławą Duda w listopadzie 2020 r. gościli przedstawicielkę Banku Santander p. Sabinę Lachowicz-Osada. Celem spotkania była zachęta dzieci do udziału w akcji dokarmiania ptaków. Bank przekazał klasie piękny, drewniany karmnik oraz 5kg karmy. Wychowawczyni przeprowadziła pogadankę na temat opieki nad zwierzętami w ciężkim dla nich okresie zimowym. Dzieci przypomniały sobie również jakie gatunki ptaków pozostają na zimę w naszym kraju, w jaki sposób należy się nimi opiekować oraz jaki pokarm należy sypać do karmników. Uczniowie zostali uwrażliwieni na los zwierząt, dowiedzieli się również, że dokarmianie ptaków to niepowtarzalna okazja do obserwacji, kontaktu z przyrodą i nauki gatunków. Podczas lekcji dzieci wykonały piękne prace plastyczne, przedstawiające sylwetki różnych ptaków. W nagrodę za aktywne uczestnictwo w akcji dzieci otrzymały piękne czerwone baloniki z logo Santander Bank.
Serdecznie dziękujemy sponsorowi akcji, ponieważ przedsięwzięcie to dostarczyło nam wiele pozytywnych emocji i przyjemności.

FOTOGALERIA