Podsumowanie programu Fundacji św. Mikołaja
Wpisany przez Monika Czapla   

Szkoła Podstawowa w Wierzawicach przy Zespole Szkół przystąpiła do programu Fundacji Świętego Mikołaja, której celem jest przyznawanie stypendiów naukowo-socjalnych dla naszych uczniów. W związku z tym zorganizowano dwie zbiórki pieniędzy do puszek. Pierwsza zbiórka odbyła się w dniach 6.12-7.12 2012 r. na terenie szkoły, zaś druga w niedzielę 9 grudnia na placu kościelnym w Wierzawicach. Kwestę przeprowadzili wolontariusze: Aleksandra Wnęk, Kinga Wnęk, Kamila Reizer, Magdalena Heliniak, Faustyna Pustelny, Dominik Kupras, Mateusz Niemczyk, Piotr Murdzia, Tomasz Czapla, Krzysztof Brzuzan pod opieką czterech dorosłych osób. Łącznie w obu zbiórkach zebrano 1124,30 zł. Pieniądze zostały  już przesłane na subkonto naszej szkoły w Fundacji Św. Mikołaja. Na stronie http://stypendia.mikolaj.org.pl można na bieżąco śledzić stan konta naszej szkoły oraz dokonywać indywidualnych wpłat. Serdecznie zachęcamy do wpłacania na konto.