Wizyta Świętego Mikołaja


      W dniu dzisiejszym do naszego przedszkola zawitał długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Św. Mikołaj. Każde dziecko ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Mikołaja i każdy starał się „być bardzo grzecznym” bo doskonale wszyscy wiedzą, że „Mikołaj patrzy”. Od samego ranka podekscytowane przedszkolaki wyczekiwały wspaniałego gościa nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho” i odgłosów dzwonku sań.  Kiedy w końcu rozległo się mocne pukanie do drzwi, a w progu stanął Św. Mikołaj na twarzach przedszkolaków pojawił się uśmiech. Każda z grup w ramach podziękowania za przybycie i podarki wyrecytowała wiersz dla Świętego Mikołaja i zaśpiewała piosenkę. Przedszkolaki nie zapomniały również poczęstować wspaniałego gościa piernikami i szklanką ciepłego mleka. Następnie Św. Mikołaj każdej grupie wręczył  upragnione prezenty. Na koniec, aby uwiecznić to wspaniałe spotkanie zostały zrobione zdjęcia.

      Atmosfera spotkania była magiczna. Gdy tylko nasz gość się z nami pożegnał dzieci zaczęły rozpakowywać prezenty. Bardzo się cieszyły z podarunków, które dostały.

FOTOGALERIA