Dzień Życzliwości

b_113_150_16777215_00_images_zdjecia_p202021_odznaki20.jpg     Bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje. 21 Listopada  przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku wypadał w sobotę dlatego już piątek postanowiliśmy umilić naszym przedszkolakom i podzielić się z nimi miłym słowem i gestem. Wszystkie dzieci otrzymały od Samorządu Uczniowskiego naklejki z uśmiechniętymi buźkami oraz mogły wybrać sobie karteczki z miłymi, poprawiającymi  humor zwrotami i obdarować nimi kogo tylko chcieli.  Dużą atrakcją okazała się również wykonana przez nas „Słoneczna foto-budka”.

Dzień Życzliwości, to również świetna okazja do przypomnienia dzieciom zasad używania „magicznych słów”.

 Grupy najmłodszych przedszkolaków otrzymały od nas pięknie wykonane słoneczne „odznaki życzliwości”.

FOTOGALERIA