wywrotki21W dniu 17 września 2021 roku uczniowie z klasy 5a, 6a integracyjnej, 6b, 8c pod opieką pań Anny Brzozy, Iwony Mędrek, Justyny Hajduczka, Eweliny Wiatrowicz wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Rzeszowa. Wspólną przygodę rozpoczęli udziałem w projekcji filmu pt. "Czarny młyn" w kinie HELIOS. Kolejnym punktem programu była wrotkarnia "WYWROTKI". Uczestnicy podczas pobytu w wywrotkarni doskonalili swoje umiejętności jazdy na wrotkach pod okiem instruktora.
Jazda po torze wrotkarskim na długo zostanie w pamięci uczniów. Wspólny wyjazd i przyjemnie spędzony czas zakończył się degustacją pizzy.

FOTOGALERIA

 

 

Pomimo pandemii i trwającej przez większą część roku szkolnego nauki zdalnej, udało nam się przeprowadzić i rozstrzygnąć szkolny konkurs na „Super Klasę”.  W trzech różnych kategoriach wiekowych pierwsze miejsca  i  tytuł „Super klasy” otrzymały:

I.  w kategorii klas I-III- klasa 2b

II.  w kategorii klas IV-VI – klasa 5a

 III. w kategorii klas VII-VIII – klasa 7b

Zwycięzcy wykazali się bardzo dobrymi wynikami w nauce, doskonałą frekwencją, zachowaniem, czytelnictwem i kreatywnością. Klasy odebrały nagrody ufundowane przez Pana Dyrektora i Radę Rodziców.

Zwycięzcom serdecznie gratukujemy!!!

superklasa21 1 superklasa21 2

superklasa21 3

wycieczkaklas5 2Dnia 21.06.2021r. odbyła się wycieczka kl.5a i 5b do Domu Kultury w Wierzawicach, podczas której uczniowie zapoznali się z zawodem strażaka. Ochotnicza Straż Pożarna zademonstrowała sprzęt, oraz zaprezentowała działko wodne co sprawiło największą radość dzieciom. Spotkanie zakończyło się wspólnym grillowaniem i konkursem na temat wiedzy dotyczącej pracy strażaka. Największą wiedzą wykazał się uczeń kl. 5b Paweł Miś- otrzymując drobny upominek.

Kierownik wycieczki Iwona Mędrek, opiekunowie Anna Brzoza, Ewelina Wiatrowicz, Justyna Hajduczka, Lucyna Lic, Aleksandra Ślanda.
 

wycieczkaklas5 1Dnia 18.06.2021 został zorganizowany wyjazd integracyjny klas 5a, 5b i 7b na film animowany pt. ,,Luca" do MCK w Leżajsku. Wyjazd zakończył się wspólnym posiłkiem w restauracji Dębianka w Wierzawicach. Uczniowie klasy 7b i 5a dzięki wygranej w konkursie ,,Super klasa" otrzymali dofinansowanie do wyjazdu.

FOTOGALERIA

Dzień 16 cequisto21_9.jpgzerwca przywitał nas piękną pogodą, odpowiednią na wycieczkę w plener. Z nadzieją na dobrą zabawę i zdobycie nieco wiedzy o pięknych i szlachetnych zwierzętach, jakimi są konie, klasa 4a wybrała się do Ośrodka Jeździeckiego Equistro w Wierzawicach. Najpierw uczniowie odwiedzili stajnię, gdzie zapoznali się z jej mieszkańcami i ich potrzebami życiowymi.

kajaki21 6W dniu 16 czerwca klasa 6b i grupa uczniów z klasy 6a wzięła udział w spływie kajakowym z Obroczy do Zwierzyńca. Dla większości uczniów był to pierwszy kontakt z kajakiem, dlatego też na początku śmiechu było co niemiara.