W tym roku obchodziliśmy  102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał suwerenność.
Ze względu na trwającą pandemię  COVID 19, związane z tym ograniczenia i prowadzoną aktualnie naukę zdalną nasi uczniowie  włączyli się do świętowania tego ważnego wydarzenia we własnych domach. Podczas lekcji on- line poznawali historię tamtego okresu, wzbogacili i utrwalili wiadomości o symbolach narodowych, sławnych Polakach i współczesnej Polsce, a na koniec wykonali prace plastyczne związane z tym tematem.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii upamiętniającej nasz szacunek do tego najważniejszego polskiego święta narodowego. Dziękujemy Uczniom za zaangażowanie, a Rodzicom za pomoc w przesłaniu zdjęć, zwłaszcza w najmłodszych klasach.

Klasa 1b

Klasa 2b